Нещодавно у м. Київ відбувся І етап Кубка України з легкоатлетичних метань пам’яті заслуженого тренера України Юрія Піскунова, на яких виступили студенти, магістри й аспіранти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Лесиного університету.
Завдячуючи своїй наполегливій праці та спільній роботі з тренером, доцентом кафедри фітнесу та циклічних видів спорту Романом Черкашиним, спортсмени показали чудові результати: Ірина Климець – 1 місце серед жінок у метанні молота; Віктор Климук – 1 місце в штовханні ядра; Олена Хамаза – 2 місце в метанні молота з особистим рекордом 65 м 26 см; Євгеній Літвін – 2 місце в метанні молота з особистим рекордом 60 м 85 см.
Загалом волинські метальники молота під керівництвом заслуженого тренера України Романа Черкашина здобули на цих змаганнях три перші, два другі й одне четверте місце, оновивши три особисті рекорди.
Щиро вітаємо переможців і їхнього тренера з вдалими результатами! Нехай попереду у вас буде ще безліч рекордів!
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я