Перейти до основного вмісту

      

   ШАНОВНІ ДРУЗІ!     

   Сьогодні Волинський національний університет імені Лесі Українки – потужний освітній і науковий центр, який користується заслуженим авторитетом серед українських і зарубіжних закладів вищої освіти. Студенти вишу отримують не лише якісну освіту, що відповідає міжнародним стандартам, але й зберігають і примножують традиції Alma Mater.

   Свою історію наш навчальний заклад розпочав із 1940 року. Ця подія стала однією зі знаменних в історії культурного та суспільного життя Волині. Заклад пройшов шлях від учительського інституту до класичного університету.

   2020 року виповнюється 80 років із моменту заснування Волинського національного університету імені Лесі Українки. За ці роки виш перетворився в один із найуспішніших закладів вищої освіти України з розвиненою інфраструктурою. Університет із повним правом займає лідерські позиції в Україні з підготовки висококваліфікованих фахівців для різних сфер нашої держави.

   Самовіддана праця викладачів і співробітників вишу – справжніх професіоналів своєї справи – стала запорукою його успішного розвитку. З великою відповідальністю колектив Університету виходить на нові рубежі своєї професійно-педагогічної діяльності, яку визначають динамічність і творчий пошук, формування у студентів освіченості та культури, багатого духовного світу, високого рівня компетентності.

   Випускники вишу затребувані в організаціях й установах юридичних, фінансово-економічних, правоохоронних і банківських структур, в органах місцевого самоврядування та державних органах, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах. Вони примножують золотий фонд інтелектуальної та творчої еліти нашого краю.

   Зайнявши гідне місце в системі освіти і вітчизняної науки, університет упевнено продовжує розвиватись у напрямі підвищення якості надаваних освітніх послуг, нарощування науково-дослідного потенціалу, розширення та зміцнення багатоаспектного міжнародного співробітництва.

   Ми можемо по праву пишатися ще й тим, що наш виш носить ім’я славетної землячки, видатної поетеси Лесі Українки, 150-річчя з дня народження якої відзначатимемо наступного 2021 року. Ми впевнені, що зможемо своїми досягненнями підтверджувати цей багатозначний статус Університету імені Лесі Українки.

   Вітаю студентів, випускників, викладачів і весь колектив Волинського національного університету імені Лесі Українки зі знаменною датою і бажаю професійних успіхів на благо процвітання Волині й України.

 Анатолій ЦЬОСЬ

Анкета випускника