Перейти до основного вмісту

Творчі колективи

Школа східного танцю «Аміра»
ansamble

В жовтні 2011 року на базі студенток Волинського національного університету імені Лесі Українки було засновано студію східного танцю «Перлина», керівник багаторазова призерка всеукраїнських та міжнародних конкурсів, нині Чемпіонка України 2012 та 2013 року Анжеліка Арутюнян.

Квартет „Акорд”
"Accord" Quartet

Квартет „Акорд” створений у 1995 р. зі студентів Інституту мистецтв ВДУ імені Лесі Українки. Художній керівник заслужений діяч мистецтв України Андрій Миколайович Гордійчук.
Квартет „Акорд” лауреат 12-ти Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів та конкурсів. Творчо співпрацює з духовим оркестром повітряних сил Німеччини.
Творчий доробок колективу налічує чотири диски у яких зібрані найяскравіші твори у виконанні квартету: „Встань, козацька славо...”, „Благослови душе моя”, „В любові освячуюсь”, „Тобі, єдиній”.

Тріо бандуристок "Дивоструни"
Trio of bandura players "Divostruni"

Тріо бандуристок «Дивоструни» СНУ ім. Лесі Українки – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і музичних фестивалів:

Лауреат XII Міжнародного Гуцульського фестивалю (ІІ - премія, м.Косів, 2002);

Лауреат ІІ-го Всеукраїнського музичного фестивалю «Просвіта»  (ІІ - премія, м.Київ, 2003);

Ансамбль "Джерела"
Folk Instruments Ensemble "Sources"

Ансамбль народних інструментів “Джерела’’ (лауреат ІV обласного фестивалю-конкурсу «ТИ НЕ ЗГАСЛА, ЗОРЕ ЯСНА» ім. Заслуженого артиста України Олександра Самохваленка) створено у 2007 році. Ансамбль є учасником багатьох урочистостей у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, міста. Неодноразово концертував у Польщі та Німеччині. Репертуар колективу складають твори світової класики; українські, польські та німецькі колядки; обробки на українські народні теми та ін. Ансамблем підготовлено чотири компакт-диски.

"СК - ДЕНС"
Student Club of modern ballroom dance "SC - DANCE"

Значну роль у вихованні внутрішньої культури людини та формуванні її художніх смаків відіграє Бальний Танець. І чим раніше починається процесс залучення людини до занять бальною хореографією, тим культурнішою та інтелігентнішою вона стає в спілкуванні.
У 2006 році на прохання викладачів університету в Центрі культури та дозвілля була створена студія бального танцю для працівників ВНУ.

Ансамбль "Аванте"
Avante Contemporary Dance Ensemble

Ансамбль сучасного танцю "Аванте" створено наприкінці листопада 2007 року на основі учасників студії сучасно-естрадного танцю ЦКіД з базовим рівнем підготовки.

Фольклорний ансамбль „Розмай”
Folk ensemble "Rozmay"

Фольклорний ансамбль „Розмай”

В 1981 році на базі факультету підготовки вчителів початкових класів Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки (тепер ВНУ) був створений Л.М.Кужилюком фольклорний ансамбль „Розмай”. За основу його творчої діяльності стало відродження фольклорної спадщини Волині. Це вокально-хореографічні композиції „Вечорниці”, „А коли ми поберемось”, „Як їхали хлопці”, „Волинь моя”, „Різдвяний Вертеп”.

Оркестр барабанщиць СНУ
SNU Drums Orchestra

Оркестр барабанщиць СНУ

Оркестр барабанщиць створений на базі факультету романо-германської філології ВНУ у 2008 році. Художній керівник доцент кафедри музичних інструментів Юсипчук Петро Петрович.
Оркестр є учасником загально-університетських та міських урочистих заходів.
У репертуарі оркестру є похідні та інструментально-хореографічні композиції.