![фізра](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-04/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-03-31_15-31-57-299%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?itok=tv0QI_d3)
Нещодавно у м. Київ відбувся І етап Кубка України з легкоатлетичних метань пам’яті заслуженого тренера України Юрія Піскунова, на яких виступили студенти, магістри й аспіранти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Лесиного університету.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-03-31_15-31-57-253%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/339031670_172869722291175_2648126518398946299_n.jpg)
Завдячуючи своїй наполегливій праці та спільній роботі з тренером, доцентом кафедри фітнесу та циклічних видів спорту Романом Черкашиним, спортсмени показали чудові результати: Ірина Климець – 1 місце серед жінок у метанні молота; Віктор Климук – 1 місце в штовханні ядра; Олена Хамаза – 2 місце в метанні молота з особистим рекордом 65 м 26 см; Євгеній Літвін – 2 місце в метанні молота з особистим рекордом 60 м 85 см.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-03-31_15-31-57-205.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/339007970_6975880702472129_2003163997679922556_n%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
Загалом волинські метальники молота під керівництвом заслуженого тренера України Романа Черкашина здобули на цих змаганнях три перші, два другі й одне четверте місце, оновивши три особисті рекорди.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/338523052_608487814149005_1651929782917012333_n%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
Щиро вітаємо переможців і їхнього тренера з вдалими результатами! Нехай попереду у вас буде ще безліч рекордів!
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я