Перейти до основного вмісту
аспіранти

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки вручили посвідчення аспірантам, які розпочнуть навчання цьогоріч. У 2021–2022 навчальному році на перший курс аспірантури вступили 54 особи.

Привітати молодих науковців із початком навчання прийшов ректор Анатолій Цьось, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна, начальник відділу аспірантури та докторантури Мирослава Філіпович.

аспіранти

 

аспіранти

 

аспіранти

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна зазначила, що аспірантура і докторантура ВНУ імені Лесі Українки – те, чим потрібно пишатися. За словами проректора, заклад вищої освіти не можна назвати університетом, якщо в ньому не «робиться» наука. Тобто місія кожного університету – розвивати та впроваджувати її. Тому аспірантам першого року навчання Лариса Володимирівна побажала активно працювати на науковій ниві для особистісного розвитку та розвитку ВНУ імені Лесі Українки.  

аспіранти

 

аспіранти

Ректор Університету Анатолій Цьось у вітальному слові до аспірантів-першокурсників зазначив, що наукова робота вимагає наполегливості та систематичності. «Я щиро вітаю вас зі вступом до аспірантури. Бажаю усім міцного здоров’я, натхнення, сили для наукової роботи», – сказав Анатолій Васильович.

Опісля першокурсники отримали посвідчення аспіранта й індивідуальні плани.

 
Відділ інформаційної політики

389 переглядів