![аспіранти](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-10/IMG_7934.jpg?itok=9M5PT3v8)
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки вручили посвідчення аспірантам, які розпочнуть навчання цьогоріч. У 2021–2022 навчальному році на перший курс аспірантури вступили 54 особи.
Привітати молодих науковців із початком навчання прийшов ректор Анатолій Цьось, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна, начальник відділу аспірантури та докторантури Мирослава Філіпович.
![аспіранти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7933.jpg)
![аспіранти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7942.jpg)
![аспіранти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7945.jpg)
Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна зазначила, що аспірантура і докторантура ВНУ імені Лесі Українки – те, чим потрібно пишатися. За словами проректора, заклад вищої освіти не можна назвати університетом, якщо в ньому не «робиться» наука. Тобто місія кожного університету – розвивати та впроваджувати її. Тому аспірантам першого року навчання Лариса Володимирівна побажала активно працювати на науковій ниві для особистісного розвитку та розвитку ВНУ імені Лесі Українки.
![аспіранти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7976.jpg)
![аспіранти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7919.jpg)
Ректор Університету Анатолій Цьось у вітальному слові до аспірантів-першокурсників зазначив, що наукова робота вимагає наполегливості та систематичності. «Я щиро вітаю вас зі вступом до аспірантури. Бажаю усім міцного здоров’я, натхнення, сили для наукової роботи», – сказав Анатолій Васильович.
Опісля першокурсники отримали посвідчення аспіранта й індивідуальні плани.
Відділ інформаційної політики