![На кафедрі обліку і оподаткування підбили підсумки діяльності проблемної групи](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-06/5677_1.jpg?itok=xw2ZEebL)
Традиційно в червні на факультеті економіки та управління відбувається аналіз результатів наукової й освітньої діяльності у поточному навчальному році.
Зокрема, на кафедрі обліку і оподаткування підсумували роботу проблемної групи за результатами діяльності у 2021–2022 навчальному році. Зважаючи на потреби безпеки, реалізація яких пріоритетна в умовах воєнного стану, зустріч із учасниками проблемної групи, що мала назву «Організація податкового обліку в умовах взаємодії з Положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку», відбувалася в онлайн-форматі. Потрібно зауважити, що мета роботи проблемної групи кафедри – посилення оволодіння компетентностями в сфері обліку й оподаткування, впровадження елементів наукової діяльності в освітній процес для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, а також набуття комунікативних навичок у сфері податкового консалтингу.
![На кафедрі обліку і оподаткування підбили підсумки діяльності проблемної групи](/sites/default/files/inline-images/5677_2.jpg)
Керівники проблемної групи – доктор економічних наук, професор Ірина Садовська та кандидат економічних наук, доцент Анна Сафарова наголосили на успішних показниках роботи групи в поточному навчальному році, які були схвалені за результатами звіту на вченій раді факультету економіки та управління. Так, в учасників проблемної групи – здобувачів освіти у звітному періоді простежується висока публікаційна активність, яка характеризується не лише підготовкою тез доповідей та участю у міжнародних науково-практичних конференціях молодих науковців і студентів, а й суттєвою кількістю публікацій у фахових вітчизняних наукових виданнях категорії «Б» і закордонних рецензованих виданнях.
![На кафедрі обліку і оподаткування підбили підсумки діяльності проблемної групи](/sites/default/files/inline-images/5677_3.jpg)
![На кафедрі обліку і оподаткування підбили підсумки діяльності проблемної групи](/sites/default/files/inline-images/5677_4.jpg)
![На кафедрі обліку і оподаткування підбили підсумки діяльності проблемної групи](/sites/default/files/inline-images/5677_5.jpg)
Окрім того, учасниця проблемної групи кафедри обліку і оподаткування, здобувачка освіти групи ОА-41 Андріана Плоскіна взяла участь у стипендіальній програмі «Завтра.ua» з роботою «Методичні засади формування нефінансової звітності задля забезпечення цілей сталого розвитку» й успішно пройшла до другого туру конкурсу. Студентка Зоряна Гаврилюк із роботою «Обліково-аналітичне забезпечення інноваційної діяльності підприємств» стала учасницею Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт, що відбувався на базі НУ «Чернігівська політехніка».
![На кафедрі обліку і оподаткування підбили підсумки діяльності проблемної групи](/sites/default/files/inline-images/456567_6_0.png)
![На кафедрі обліку і оподаткування підбили підсумки діяльності проблемної групи](/sites/default/files/inline-images/456567_7_0.png)
Така активна наукова позиція керівників, учасників проблемної групи та викладачів кафедри обліку і оподаткування не могла бути не поміченою та належним чином не оціненою на відповідних керівних рівнях. Тому дозвольте з приємністю констатувати про відзначення успіхів роботи здобувачів освіти – учасників групи:
– за результатами конкурсу «Кращий студент-науковець ВНУ імені Лесі Українки», що традиційно відбувається до Днів науки в Університеті, студентка IV курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування Андріана Плоскіна здобула І місце й була нагороджена диплом І ступеня та цінним подарунком;
– за результатами цьогорічного конкурсу «Кращий студент-науковець ВНУ імені Лесі Українки» четвертокурсниця спеціальності 071 Облік і оподаткування Зоряна Гаврилюк здобула почесне ІІ місце й була нагороджена диплом ІІ ступеня та цінним подарунком;
– учасниця проблемної групи Андріана Плоскіна за особливі досягнення у науковій і навчальній діяльності відзначена на державному рівні та здобула стипендію Кабінету Міністрів України, яку отримувала у І семестрі 2021–2022 навчального року.
Колектив кафедри обліку і оподаткування й факультету економіки та управління бажає здобувачам освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів – учасникам проблемної групи та їхнім наставникам наснаги, наукового ентузіазму для нових звершень, незгасного творчого пошуку та здобутків, а головне – швидкої перемоги й подальшої плідної роботи для відбудови нашої рідної України.
Тетяна ШМАТКОВСЬКА,
доцент кафедри обліку і оподаткування,
кандидат економічних наук