Перейти до основного вмісту
Навчальний корпус В (навчальний корпус №1)

Корпус BПриміщення навчального корпусу споруджене для державної гімназії  імені Тадеуша Костюшка 1931 року(архітектор Казимир Толочко) у стилі функціоналізму.

У 1946 році споруду передано учительському інституту, який відновив діяльність у повоєнний період.  У 1960-х роках  будівлю реконструйовано: змінено фасад і добудовано аудиторії, спортивний та актовий зали.

На даний час у корпусі функціонують наступні факультети:

Корпус B

Корпус B

Корпус B

 

Факультет фізичної культури, спорту та здоров'я

Факультет оснащений сучасними навчальними аудиторіями, спортивними майданчиками та залами, університетським сертифікованим спортивним стадіоном (вул. Ярощука,30). Матеріально-технічна база факультету дає можливість забезпечення високого рівня організації та проведення навчально-виховного та тренувального процесу із використанням інноваційних методик. Спортивний комплекс системно модернізується: побудовано й укомплектовано тенісний та тренажерний зали, проведено капітальний ремонт гімнастичного й ігрового залів, залу для фітнесу, аудиторій та приміщень, які оснащені сучасним цифровим обладнанням. У розпорядженні факультету сучасний тренажерний комплекс, аудиторії та кафедри обладнано новими меблями, створено музей спортивної слави, змінилась і територія навколо корпусу. Студенти та викладачі мають змогу проходити навчально – тренувальні збори й оздоровлюватись на базі практик «Гарт» (с. Світязь, Шацький район, Волинська область).

Корпус B

Корпус B

Корпус B

Юридичний факультет

Юридичний факультет є навчальним, науковим і культурно-освітнім структурним підрозділом Університету, заснований у 1993 році, для реалізації навчально-освітніх, науково-дослідних і культурно-просвітницьких завдань вищої правничої школи України.

Юридичний факультет структурно об'єднує такі кафедри:

  • кафедра теорії та історії держави і права;
  • кафедра цивільно-правових дисциплін;
  • кафедра кримінального права та процесу;
  • кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права.

У структурі факультету функціонує криміналістична лабораторія та юридична клініка «Ad Astra». Діяльність факультету забезпечують також інші структурні підрозділи Університету.

Корпус B

Корпус B

Корпус B

Корпус B

Корпус B

 

Факультет педагогічної освіти та соціальної роботи

Матеріально-технічна база:  у розпорядження факультету - 20 аудиторій. Комп’ютерний клас, три науково-дослідних аудиторії (науково-дослідна лабораторія педагогічної компаративістики, науково-дослідна лабораторія спеціальної та інклюзивної освіти, науково-дослідницька лабораторія початкової освіти), актовий зал, бібліотека педагогічної літератури.

Корпус B

Корпус B

Корпус B

Корпус B

 

43025, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30

Факультет фізичної культури, спорту та здоров'я, факультет педагогічної освіти та соціальної роботи, юридичний факультет

Інфраструктура