Перейти до основного вмісту

25 січня, в день народження Героя України, студента інституту фізичної культури та здоров’я СНУ імені Лесі Українки Андрія Снітка, в Маневицькій школі № 1 було відкрито меморіальну дошку. Загинув наш студент під час визволення м. Іловайська. Хоробрості й патріотизму йому не бракувало. Він, рятуючи бойових побратимів, накрив собою гранату.
Вшанували пам’ять українського героя не лише бойові побратими, матері, односельчани, а й представники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – начальник відділу молодіжної політики та соціальної роботи Володимир Захожий, куратор групи, в якій навчався Андрій, Василь Войтович, заступник декана ІФКтаЗ Василь Пантік. Вони разом зі студентами поклали квіти до меморіальної дошки.
Багато теплих слів лунало із вуст бойових побратимів. Зокрема, одногрупник нашого солдата Юрій Собчук, який разом із героєм визволяв місто Маріуполь, наголосив, що надзвичайна скромність, щирість, людяність і любов до Батьківщини – це основні риси Андрія. Про любов до України Андрій Снітко написав ще у шкільному творі. Ці слова-рядки, які стали реальністю, зачитала його вчителька.


Був присутній і ще один наш студент Сергій Денисюк – боєць 21 роти батальйону патрульно-постової служби спеціального призначення полку «Азов». Саме Андрій врятував Сергія від смерті. Після поранення та лікування Сергій Денисюк знову повернувся в ряди Збройних сил України, щоби нам було спокійно і мирно.
Герої серед нас, ми просто проходимо повз них і не помічаємо… Пам’ятаймо: завдяки їхньому патріотизму, героїзму й витримці ми переможемо!


Слава Україні – Героям Слава!

Василь ПАНТІК,
заступник декана ІФКтаЗ

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

163 переглядів