Фізична терапія 2021 р.

Наукова комунікація іноземною мовою

Моделі надання реабілітаційних послуг (на основі МКФ) та професійний розвиток

силабус

Методологія та організація наукових досліджень в охороні здоров`я

Загальна патологія

силабус

Клінічна практика з ФТ в ортопедії та травматології

силабус

Клінічна практика з ФТ в геріатрії

силабус

Клінічна практика з ФТ при дисфункціях кардіо-респіраторної системи

силабус

Клінічний реабілітаційний менеджмент в ортопедії та травматології

силабус

Клінічний реабілітаційний менеджмент при дисфункціях кардіо-респіраторної системи

силабус

Клінічний реабілітаційний менеджмент в геріатрії

силабус

Клінічний реабілітаційний менеджмент в неврології

силабус

Клінічний реабілітаційний менеджмент в онкології

силабус

Клінічний реабілітаційний менеджмент в педіатрії

силабус

Переддипломна практика (збір первинного матеріалу)

силабус

Переддипломна практика (оформлення випускної кваліфікаційної роботи)

силабус

Cтудент обирає дисципліни в обсязі, що зазначений у навчальному плані, для варіативного складника конкретного семестру (року). При цьому студент має право обирати навчальні дисципліни, що запропоновані для інших освітньо-професійних програм і рівнів, або певну сертифікатну програму, яка реалізується в Університеті, і в інших закладах вищої освіти (зокрема, закордонних), відповідно до реалізації права на академічну мобільність здобувачів вищої освіти.

Студенти другого (магістерського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі не менше як 23 кредити.

Вибір дисциплін магістрами здійснюється на весь період  навчання упродовж першого тижня навчання.

• увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;
  • обрання та реєстрація для вивчення обраних дисциплін здійснюється у системі «ПС-Журнал успішності-Web»;
  • у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль». Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;
  • перейшовши у системі до переліку вибіркових дисциплін, студент здійснює вибір, який система зберігає;
  • упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного голосування студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 7 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи таким студентам надається змога здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані. Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Фізична терапія 2021 р.

Чинність
Чинна
Курс навчання