Перейти до основного вмісту
вю

Нещодавно спілкувалася зі студенткою факультету філології та журналістики Анною Герою, яка поділилася зі мною думками про майбутню професію.

– Що можеш сказати про своє навчання на факультеті філології та журналісти? Чи подобається тобі спеціальність? Чи уявляла колись, що навчатимешся саме тут?

– Якщо чесно, з раннього дитинства мріяла бути журналістом. Тато любив розповідати з яким трепетом у душі я гортала журнали про моду та мріяла писати в них власні матеріали про стиль і красу. Могла годинами не відриватися від газет, читаючи про події у нашому місті. Проте лише потрапивши до Університету, я збагнула, що ця професія – невіддільна частина мого життя.

– Чим саме тебе захопила журналістика? Ким бачиш себе в майбутньому?

– Журналістика – це очі й вуха. Ставши журналістом, ти будеш у курсі всіх подій першим. Це постійний рух і новизна. Я впевнена, обравши саме цю професію, мені ніколи не буде нудно. У майбутньому хотіла б бути головним редактором у журналі на кшталт «Vogue». Я б хотіла створювати красу і надихати людей матеріалами, робити світ привабливішим й естетичнішим за допомогою власних матеріалів.

вю

– Якби працювала за фахом, на яку тему була б твоя перша стаття?

– Це була б стаття про наш Університет. ВНУ імені Лесі Українки – це моя школа, мій дім, те місце, де я знайшла друзів і власне призначення. Я б розповіла про студентські будні, навчання та своє життя.

– На твою думку, ця професія перспективна? Які можливості вона дасть після закінчення Університету?

– Я думаю, що вона перспективна, але недостатньо високооплачувана. Проте пропрацювавши в цій сфері, ти дізнаєшся як правильно комунікувати з людьми, досягати успіху, що важливо для будь-якої сфери. Також, із мого власного досвіду, до журналістів у певних сферах ставляться з обережністю. У цьому є свої плюси.

вю

– Чи була в тебе можливість спробувати себе в цьому напрямі?

– Поки не було можливості працювати в цьому напрямі, адже з ІІ курсу в моєї сім’ї були фінансові проблеми, тому довелося йти у сферу обслуговування, яка поки що затягнула мене. Це фізично важча професія, але доволі хороший заробіток.

вю

– Якби в тебе була можливість уже працювати за певним напрямом, то який би ти обрала?

– Пішла б у якесь видання і спробувала б писати новини. Мені здається, доволі цікаво ходити на події й описувати їх у власних матеріалах. Та спершу хотіла б завершити навчання у ВНУ імені Лесі Українки, адже я вже на ІV курс і мене чекає написання диплома. Проте мене це зовсім не лякає.

26 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2