![Викладачі та студенти кафедри дизайну – учасники міжнародної акції](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-04/SHABLON%20ERMILOV_SHEVCHY.jpg?itok=z21E43Qc)
Із великим задоволенням викладачі та студенти кафедри дизайну ВНУ імені Лесі Українки беруть участь у другій відкритій міжнародній дизайн-акції «Конструктивізм. Василь Єрмілов. 3D». Трієнале відбувається на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.
Беручи участь в акції, викладачі та студенти кафедри дизайну віддають данину поваги, вдячності та щирості творцям конструктивізму, зокрема його яскравому представникові, одному з фундаторів дизайнерської освіти в Україні – Василеві Дмитровичу Єрмілову.
![Викладачі та студенти кафедри дизайну – учасники міжнародної акції](/sites/default/files/inline-images/SHABLON%20ERMILOV_GRYCENYA.jpg)
Авторки робіт – Каріна Гриценя та Юлія Шевчук (ІІ курс). Куратор – завідувач кафедри дизайну Дмитро Авраменко.
Кафедра дизайну
212 переглядів