Перейти до основного вмісту
Водневій енергетиці бути!

8 вересня з ініціативи голови правління АТ «ВОЛИНЬГАЗ», кандидата економічних наук Мирослава Короті та директора з капітального будівництва АТ «ВОЛИНЬГАЗ», кандидата економічних наук Сергія Галянта засновники ГО «Інститут економічних та еколого-енергетичних досліджень», науковці Волинського національного університету імені Лесі Українки, професори, доктори економічних наук, завідувач кафедри економіки та природокористування Олена Павлова та завідувач кафедри підприємництва і маркетингу Костянтин Павлов уже вдруге взяли участь у черговому етапі водневих випробувань, що відбувалися на базі навчально-тренувального полігону АТ «ВОЛИНЬГАЗ» у м. Рожище.

Водневій енергетиці бути!

 

Водневій енергетиці бути!

У межах проєкту «EU HYDROGEN STRATEGY» на полігоні встановлено три нові ШРП виробництва «RGC PRODUCTION» і два вузли обліку газу. Адже газорегулювальне обладнання європейського зразка з відповідною сертифікацією під водневі суміші – невід’ємна частина чергового етапу реалізації водневого проєкту. Випробування, зі свого боку, дали змогу оцінити здатність роботи комплексів обладнання на метан-водневих сумішах різних концентрацій.

Водневій енергетиці бути!

Цінність цього експерименту полягає в адаптації європейського досвіду використання водню як альтернативи газового ресурсу, що суттєво вплине на підвищення енергетичної незалежності України та її регіонів.

Водневій енергетиці бути!

 

Водневій енергетиці бути!

Олена ПАВЛОВА

професор,

завідувач кафедри економіки та природокористування

Костянтин ПАВЛОВ,

професор,

завідувач кафедри підприємництва і маркетингу

 

82 переглядів