Відбувся онлайн-тренінг із готельно-ресторанної справи

Нещодавно студенти IIV курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» долучилися до онлайн-тренінгу від Reicartz Hotel Group на тему «Готельно-ресторанний бізнес: погляд зсередини».

Спікер Ірина Магалецька – керівник відділу навчання Reicartz Hotel Group, засновниця корпоративної онлайн-школи дистанційного навчання, член правління Асоціації кулінарів України, співавтор підручників із ресторанного господарства для закладів вищої освіти України, PhD.

Відбувся онлайн-тренінг із готельно-ресторанної справи

Під час креативної та насиченої програми онлайн-тренінгу обговорено питання щодо діяльності найбільшої національної мережі готелів України, можливості проходження виробничих практик студентами, а також навчання й побудови кар’єри у період студентського життя.

Відбувся онлайн-тренінг із готельно-ресторанної справи

Молодь активно брала участь в обговоренні у чаті, ставила багато запитань, продемонструвала глибоку зацікавленість темою.

Відбувся онлайн-тренінг із готельно-ресторанної справи

Кафедра туризму та готельного господарства щиро вдячна Ірині Магалецькій за організацію заходу, змістовну презентацію та професіоналізм.

Кафедра туризму

та готельного господарства