![Відбулось обговорення освітньо-професійної програми «Клінічна психологія»](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-06/286097203_185244830569164_1596579933867750323_n.jpg?itok=QHsq6Icl)
У червні на кафедрі загальної та клінічної психології відбулось обговорення освітньо-професійної програми «Клінічна психологія». Зустріч було проведено у формі воркшопу, учасниками якого стали магістранти, викладачі та майбутні абітурієнти.
![Відбулось обговорення освітньо-професійної програми «Клінічна психологія»](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_287208783_185243987235915_3028079917506592213_n.jpg)
![Відбулось обговорення освітньо-професійної програми «Клінічна психологія»](/sites/default/files/inline-images/285716877_185244813902499_8567873281727394997_n.jpg)
Модератором заходу виступила гарант освітньо-професійної програми, доктор психологічних наук, професор Лариса Засєкіна, яка надала загальну інформацію про ОПП, особливості навчального процесу, можливості майбутніх випускників щодо працевлаштування. Особливу увагу було приділено аналізу програмних, загальних, спеціальних компетенцій і програмних результатів навчання.
![Відбулось обговорення освітньо-професійної програми «Клінічна психологія»](/sites/default/files/inline-images/285702926_185244820569165_5154332676659655119_n.jpg)
![Відбулось обговорення освітньо-професійної програми «Клінічна психологія»](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_285809083_185244683902512_1586365371381809219_n.jpg)
Загалом стейкхолдери позитивно оцінили захід і представлену освітньо-професійну програму. Проєктна група і колектив кафедри почули та взяли до уваги багато цікавих порад, рекомендацій, пропозицій, які є конструктивними і спрямовані на удосконалення ОПП та, відповідно, покращення підготовки майбутніх магістрів.
![Відбулось обговорення освітньо-професійної програми «Клінічна психологія»](/sites/default/files/inline-images/286065049_185244263902554_6257072160492903484_n.jpg)
Дякуємо учасникам заходу за активну участь і виділений час. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Кафедра загальної та клінічної психології