В Університеті успішно акредитовано освітню програму «Культурологія» за першим (бакалаврським) рівнем

Вітаємо колектив факультету культури і мистецтв й гаранта освітньої програми – доцента кафедри культурології, кандидата філософських наук Наталію Столярчук із успішною акредитацією освітньої програми «Культурологія» за першим (бакалаврським) рівнем (протокол Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 9 від 8 червня 2021 р.).

Особливості освітньої програми «Культурологія»: рівень вищої освіти – бакалавр; освітня кваліфікація – бакалавр культурології; професійна кваліфікація – фахівець з аналітики культури та креативних індустрій. Різностороння підготовка фахівця забезпечується збалансованим поєднанням навчальних дисциплін із теоретичної та практичної культурології. Унікальність програми зумовлена вимогами сучасного регіонального та загальноукраїнського ринку праці в галузі культури і полягає у зорієнтованості на аналітику та моніторинг соціокультурного потенціалу й креативного ресурсу Волині з метою налагоджування транскордонного співробітництва та міжкультурної взаємодії.

Студенти ОП «Культурологія» уже під час навчання працевлаштовуються за фахом у креативних культурних індустріях, закладах культури та мистецтва міста Луцька й області: у Волинському науково-методичному центрі культури, краєзнавчих музеях і будинках культури краю, Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, в ОТГ, у розважально-дозвіллєвих студіях, центрах дитячої творчості, мас-медіа. Випускники продовжують навчання в магістратурі й аспірантурі ВНУ імені Лесі Українки, успішно реалізують свої культурно-мистецькі проєкти в Україні та далеко за її межами.

Факультет культури і мистецтв

пн вт ср чт пт сб нд