![Суспільство](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-06/IMG_0897.jpg?itok=if5LlKZ2)
У бібліотеці ВНУ імені Лесі Українки відбулася зустріч із представниками Волинського осередку Спілки християнських письменників України. Із усіма охочими, які зібралися в одній із аудиторій університетської книгозбірні, поспілкувалися поети Дмитро Довбуш, Віктор Гребенюк і Василь Мартинюк.
На початку зустрічі Віктор Гребенюк розповів присутнім про Волинський осередок Спілки християнських письменників України і його склад. Пан Віктор наголосив, що Волинський осередок славиться тим, що він має свій альманах «Осоння».
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_0946%20%281%29.jpg)
Далі методист університетської книгозбірні Світлана Кресак запросила до слово наймолодшого із гостей – письменника Дмитра Довбуша. Він прочитав кілька власних віршів, які були написані з часу початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_0905.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_0916.jpg)
Слово мала й Ольга Калашинська, яка написала пісню на вірш Дмитра Довбуша «Солдат». Відтак на дійстві відбулася прем’єра композиції.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_0921.jpg)
Прочитав власні вірші й Василь Мартинюк. Його лірика була пронизана мотивами дитинства, любові до рідного краю та батьків.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_0934%20%281%29.jpg)
Опісля присутніх ознайомив зі своєю творчістю Віктор Гребенюк. Письменник прочитав власні новели про війну сучасну та минулу й людські стосунки.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_0909.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_0910.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_0941.jpg)