Перейти до основного вмісту
виставка

У Галереї мистецтв відбулася виставка витинанок «Мереживні вірші» за мотивами творів Лесі Українки, за результатами якої визначили переможців всеукраїнського конкурсу. Мистецький захід відбувся 26-го лютого.

Виставка і конкурс стали успішним продовженням низки заходів, які були організовані Волинським національним університетом імені Лесі Українки, з нагоди 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки. Організувала дійство кафедра образотворчого мистецтва та дизайну ВНУ ім. Лесі Українки.

На розгляд журі було представлено близько ста робіт з десяти міст України. Зокрема,  учасниками конкурсу стали студенти 21-го навчального закладу. Модератором дійства стала викладачка кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, голова оргкомітету конкурсу Галина Вахрамеєва.

виставкавиставка

Першою до слова запросили народного депутата України, члена Наглядової ради Університету, Ірину Констанкевич, яка стала головним меценатом заходу. «Ваші роботи прекрасні і чудесні, витончені і делікатні. Ці роботи – піднесені, як наші волинські люди. Все найкраще, що створене на Волині акумулювалося у цих роботах», - звернулася вона до учасників конкурсу.

виставка

Згодом виступав ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось: «Слово – це не єдина зброя. Мистецтво – це теж важлива зброя та засіб виховання того, чого нам не вистачає –  моралі, патріотизму, поваги та взаємодопомоги. Ректор подякував за організацію заходу завідувачу кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дмитру Авраменку, декану факультету культури та мистецтв Віталію Охманюку та всім причетним. Анатолій Цьось висловив особливу вдячність Ірині Констанкевич та всім, хто працює над промоцією Університету і Волині.

виставка

За активну участь у конкурсі митцям подякував завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дмитро Авраменко: "Я втішений, що Леся Українка надихнула всю Україну. Діти з усієї країни надсилали свої роботи. Ми вражені тим, скільки робіт прийшло, їх складністю. Дякую всім, хто долучився до виставки."

виставкавиставкавиставкавиставкавиставка

Підсумувала конкурс голова журі та народна художниця України Тетяна Галькун. Переможців  нагородили дипломами. Список переможців конкурсу – у прикріпленому документі.

403 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2