![зустріч](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-01/0dcf5caf-311d-412e-b54c-a5e77059c97f.jpg?itok=2RIQZIhx)
У Волинський національний університет імені Лесі Українки завітав віцемаршалок Люблінського воєводства Збігнєв Войцеховський. Зустріч відбулася 27 січня.
На зустрічі були присутні: ректор Анатолій Цьось, проректори Наталія Благовірна й Ігор Чуліпа, помічниця ректора Тетяна Роспопа, начальник відділу міжнародних зв’язків Владислав Коломечюк, завідувач кафедри української літератури Віктор Яручик.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/c7553906-892a-4456-8fd3-6c92f3570cb9.jpg)
«Я радий вас вітати в нашому славному Університеті імені Лесі Українки. Переконаний, що співпраця з польськими колегами – стратегічне завдання для нас. Для розвитку Університету дуже важливе міжнародне співробітництво. Ми максимально відкриті до цього», – резюмував Анатолій Цьось, а згодом розповів про ЗВО.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/9baf0393-b00c-43c8-889b-84783f92aa32.jpg)
Збігнєв Войцеховський анонсував передачу Університету допомоги, яка незабаром приїде до Луцька. Також віцемаршалок Люблінського воєводства розповів про допомогу польської сторони українцям і поцікавився, в яких напрямах можлива співпраця воєводства й ВНУ імені Лесі Українки.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/06dffb99-2e5a-457d-aa6b-f69dc8c931f2.jpg)
Ректор Анатолій Цьось зауважив, що Університет зацікавлений у співробітництві щодо розвитку медичного факультету, а також запросив Збігнєва Войцеховського на святкування урочистостей із нагоди дня народження Лесі Українки.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/0dcf5caf-311d-412e-b54c-a5e77059c97f.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/3bbd050b-b4f3-41a1-9511-b64af247aaf1.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/3e349b7b-ea3e-4404-ab6f-e01c6fa38d7d.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/04b7aa33-1a96-4dd1-96c8-0fed9f6377fd.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/025a1025-05c8-4b10-aeab-94aea4a4c6a4.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/71a020b0-6e89-40d7-a0fd-3c410b5c65d9.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/666e54d8-0fe7-47ed-956b-286000458bdc.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/964adcb5-c080-400d-bd75-7f08b93bc3c3.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/c7553906-892a-4456-8fd3-6c92f3570cb9_0.jpg)
Відділ інформаційної політики