![росПОПА](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-04/272932791_937741363545353_6561720402622431154_n.jpg?itok=7mZe2VAk)
19 квітня день народження святкує помічник ректора Волинського національного університету імені Лесі Українки Тетяна Роспопа.
Тетяно Василівно, академічна спільнота вишу і я особисто щиро вітаємо Вас із днем народження та бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, достатку.
Хай завжди підтримують і надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо нових здобутків у Вашій повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних й особистих задумів. Нехай на Вашому шляху зустрічаються тільки щирі люди, щоб Ви завжди бачили нові ідеї, можливості й рішення! Відчувайте себе сильною, впевненою і обов’язково щасливою – кожного дня!
Анатолій ЦЬОСЬ,
ректор ВНУ імені Лесі Українки