Перейти до основного вмісту

Відомі переможці у конкурсі науково-дослідницьких проєктів серед школярів у секції відділення наук про Землю

конкурс

6–13 лютого відбувся обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів серед школярів. Через карантинні умови учасники представляли свої наукові доробки у форматі онлайн.

У відділенні наук про Землю учнівські проєкти оцінювали науковці ВНУ мені Лесі Українки. Голова журі – Василь Фесюк, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної географії. Члени журі: Сергій Пугач, кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної та соціальної географії; Ірина Нетробчук, кандидат географічних наук, доцент кафедри фізичної географії.

Загалом на чотири секції відділення наук про Землю цьогоріч подано 22 науково-дослідницькі проєкти.

Переможцями у секції географії та ландшафтознавство стали:

  • Мілана Семенюк (НВК «ЗОШ І–ІІІ ступеня № 1 – гімназія імені В. Газіна» смт Ратне, 9 клас) – І місце;

  • Костянтин Мамай (Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, 11 клас) – ІІ місце;

  • Аліна Загоровська (КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського”, 10 клас) – ІІІ місце;

  • Захар Косарук (Княгининівський НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», 9 клас) – ІІІ місце.

У секції гідрології перемогу здобув Артем Білашук (ліцей № 10 м. Ковеля, 10 клас); ІІ місце – Катерина Чесак (ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Андрія Снітка смт Маневичі, 10 клас); ІІІ місце – Станіслав Орищук (Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, 9 клас).

Переможцями у секції кліматології та метеорології  стали:

  • Іоанна Роїк (Княгининівський ліцей Волинської обласної ради, 10 клас) – І місце;

  • Олександра Гусар (КЗ «Луцький НВК № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», 10 клас) – ІІ місце;

  • Анна Кузьмич (Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, 9 клас) – ІІІ місце.

У секції геології, геохімії та мінералогії перемогу здобула Катерина Ланцева (Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради, 9 клас).

Бажаємо переможцям успіхів, нових здобутків і гідно представити Волинську область на Всеукраїнському етапі!

58 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4