Перейти до основного вмісту
виставка

У холі головного корпусу Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» факультету культури і мистецтв «Дочка Прометея». Захід приурочений до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

На відкритті виставки були присутні проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна, декан факультету культури і мистецтв Віталій Охманюк, представники професорсько-викладацького складу, працівники та студенти Університету.

виставка

За словами завідувача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дмитра Авраменка, символічний той факт, що кількість робіт, представлених на виставці, – 14. Саме стільки томів включає в себе перше Повне академічне видання творів Лесі Українки, яке цьогоріч підготували науковці нашого закладу вищої освіти.  

виставка

«Надзвичайно приємно, що, дивлячись на ці роботи, ми всі разом продовжуємо осмислювати Лесю Українку, пізнавати її силу. Побачені 14 робіт говорять про те, що дух Лесі Українки, її присутність шануватиметься в цих стінах завжди. І це дуже приємно», – сказала проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна.

виставка

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна зазначила, що вже кілька днів поспіль її переповнюють емоції, переживання, які викликані роздумами про постать Лесі Українки. «У ці дні відчувається дуже потужна корпоративна спільність. Цю спільність нам дала Леся Українка. Я думаю, що рішення святкувати день народження Лесі Українки правильне. Це те, що нас об’єднує. Саме приклад незламного духу Лесі Українки може бути дороговказом і для Університету, і для кожного з нас», – звернулася до присутніх Лариса Володимирівна.

виставка

Доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Олександр Берлач розповів, що автори робіт працювали у різних жанрах і використовували різні техніки. Зокрема, багатошаровий і тришаровий живописи; використання мастихіну, простого графічного олівця; техніки переривання кольору; прийом використання лінії, плями тощо. 

виставка

Також під час відкриття виставки присутні змогли почути твори Лесі Українки у виконанні тріо бандуристок «Дивоструни» та лірику патронеси Університету, яку декламували студенти.

виставкавиставкавиставкавиставкавиставка

Андрій ПЕТРУШКО, відділ звʼязків із громадськістю

1 перегляд

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2