![десерт](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-02/IMG_0974.jpg?itok=YqWaHXVX)
У кав’ярні «Старе місто» відбулася презентація десерту «Сніжок». 23 лютого в локації, де працюють «сонячні» баристи, зібралися представники Волинського національного університету імені Лесі Українки, батьки та діти з ГО «Батьки дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку», Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк, військові, активна громада міста.
![сніжки](/sites/default/files/inline-images/IMG_0777.jpg)
Рецепт десерту, який Леся Українка готувала для своєї молодшої сестри Ізидори в Колодяжному восени 1895 року, віднайшла директор Музею Лесі Українки Тетяна Данилюк-Терещук. Зрештою Лесині люди спільно з партнерами презентувати автентичні ласощі відвідувачам кав’ярні «Старе місто».
«Коли Леся Українка у Колодяжному у вересні 1895 року готувала своїй молодшій сестричці цей десерт, то вона взяла на себе відповідальність за маленьку дівчинку, яку важко було нагодувати. Леся Українка приготувала Ізидорі “сніжкиˮ з бажанням здивувати і заінтригувати. Цей рецепт має і прописку в листах Лесі Українки», – розповіла Тетяна Данилюк-Терещук.
![сніжки](/sites/default/files/inline-images/IMG_0810.jpg)
![десерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0816_0.jpg)
На її думку, куштування десерту Лесі Українки може доповнити туристичний маршрут, який стартує від пам’ятника нашій видатній землячці, пройде через вулицю, названу на її честь, і завершиться в кав’ярні, де можна скуштувати десерт. Зауважимо, що учасників заходу частували ще одним десертом – печеними яблуками від Петра Антоновича Косача.
![десерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0818.jpg)
«Ми переконані, що місце для десерту Лесі Українки має бути саме тут. Дуже вдячні за підтримку нашої кав’ярні та цей історичний напрям. Ми сподіваємося, що скоро настане мирний час і туристи знову почнуть цікавитися життям Старого міста, адже їхні маршрути завжди пролягають через нашу кав’ярні», – розповіла голова ГО «Батьки дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» Олена Мельник .
Наталія Благовірна закцентувала увагу на важливій соціальній і волонтерській місії кав’ярні «Старе місто». «Коли з’явилася ідея презентації цього десерту, то стало очевидним, що проведена така зустріч може бути тільки в такій кав’ярні, адже це локація, в яку ми завжди повертаємося», – зауважила вона.
«Дуже цікавий смак. Важко з чимось порівняти. Це легкий спогад дитинства, домашнє молоко, сир, ось такі асоціації. Дякуємо Лесі Українці за такий рецепт», – поділився враженнями ректор Університету Анатолій Цьось.
Фото: Дмитра Байди