Перейти до основного вмісту
пресуха

Сьогодні, 9-го вересня, у спортивному комплексі ВНУ імені Лесі Українки відбулася передсезонна пресконференція БК «Старий ЛуцькУніверситет». 

Учасниками дійства стали: президент БК «Старий ЛуцькУніверситет» Олексій Мельник, головний тренер клубу Володимир Журжій, віцепрезидент Дмитро Чайковський, голова обласної ради Григорій Недопад, ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, директор Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, капітан БК «Старий ЛуцькУніверситет» Едуард Федчук. 

Розпочався захід зі вступного слова спікерів. Першим говорив президент БК «Старий ЛуцькУніверситет» Олексій Мельник, який подякував владі, бізнесу та ВНУ імені Лесі Українки за підтримку. «Дуже приємно всіх бачити перед початком сезону. Зовсім скоро ми зрозуміємо, як підготувалися до старту чемпіонату. Надіюся, що цьогоріч ми радуватимемо всіх своїми перемогами», – заявив Олексій Мельник. 

Ректор Анатолій Цьось запевнив, що ВНУ імені Лесі Українки продовжуватиме підтримувати «Старий ЛуцькУніверситет». За його словами, буде співробітництво щодо виступів команд на різних рівнях – у першій і студентській Лізі й Універсіаді. «Дякую за можливість співпрацювати з таким хорошим спортивним клубом», – зауважив Анатолій Цьось. 

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад також запевнив, що облрада підтримуватиме «Старий Луцьк–Університет». Окрім цього, він згадав про минулий емоційний сезон і розповів про очікування від нового чемпіонату: «Хочеться якнайшвидше подивитися як команда підготувалася до цього сезону». 

Головний тренер клубу Володимир Журжій розповів про те, що гравці інтенсивно готуються до нового сезону. Він зауважив, що перед командою ставитимуть серйозні цілі у новому чемпіонаті, який стартує 3-го жовтня. «Усі зачекалися на медалі і ми ставимо собі таку мету», – зізнався Володимир Журжій. 

Віцепрезидент клубу Дмитро Чайковський нагадав присутнім про звитяги команди нашого клубу з баскетболу 3х3 «Промбудсфери». За словами Дмитра Чайковського, цьогоріч команда «ВНУ КДЮСШ» зіграє у першій Лізі чемпіонату України: «Сподіваємося, що впродовж сезону трибуни будуть заповнені, а наступний крок за нами». 

Директор Департаменту молоді та спорту Луцькради Володимир Захожий розповів про розвиток баскетболу на різних рівнях – від дитячого до професійного, зокрема про те, що у ДЮСШ № 4 уведено ставку для тренера з баскетболу. «Хочу побажати клубу подальших здобутків і впевненості у майбутньому», – резюмував Володимир Захожий. 

 

Відділ інформаційної політики 

35 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3