Перейти до основного вмісту
вол

Титулована жіноча волейбольна команда «Волинь–Університет–ОДЮСШ» готується до старту в новому сезоні Суперліги. Сьогодні, 1-го жовтня, відбулася спільна пресконференція представників клубу, ВНУ імені Лесі Українки та влади.

На заході були присутні ректор Університету Анатолій Цьось, головний тренер команди Богуслав Галицький, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік, директор Департаменту молоді та спорту Луцькради Володимир Захожий, директор обласного центру фізичного центру здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Кулаков.

вол

На початку дійства Богуслав Галицький розповів про амбітні плани спортивного колективу – поборотися за призові місця. За його словами, до складу команди приєдналася Юлія Димар – екскапітан команди ВК «Полісся–ШВСМ–ЖДУ».

вол

Богуслав Галицький подякував за підтримку ВНУ імені Лесі Українки, Луцькій міській раді, Волинській обласній раді й іншим організаціям та установам, що допомагають клубу «Волинь–Університет–ОДЮСШ». «Жіночий волейбол розвивати у нас уже не треба. Він розвинений. Ми маємо цілу систему. Нас потрібно підтримати, залучати нових спонсорів», – заявив він.

Ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось подякував представникам клубу за виступи в минулому сезоні та переможний результат на Універсіаді. «Ми маємо максимально допомогти гравцям-студенткам поєднати освіту та тренувальний процес. Зробимо для цього все можливе», – заявив він.

цьось

Анатолій Цьось нагадав присутнім про будівництво спортивного комплексу на базі практик табору «Гарт», де волейболістки зможуть тренуватися і проходити збори. Окрім цього, ректор закликав студенток-спортсменок вступати в аспірантуру. 

волвол

Про співпрацю клубу та влади розповів директор Департаменту молоді та спорту Луцькради Володимир Захожий, який зауважив, що міська рада підтримуватиме волейболісток. Зокрема, іде робота щодо залучення коштів і співпраці зі спонсорами. «Дякую за хороші результати та розвиток спорту в нашому місті», – резюмував він.

На важливості підтримки клубу «Волинь–Університет–ОДЮСШ» закцентував директор обласного центру фізичного центру здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Кулаков: «Зараз іде процес комплексного реформування спортивної галузі. Такі потужні клуби, колективи ми повинні зберегти, а не руйнувати. На це буде спрямована наша робота». 

Проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна розповіла присутнім, що Волинський національний університет імені Лесі Українки з ініціативи ректора подбає про нову форму для дівчат: «Для будь-якої спортивної команди форма – це частина піару».

Декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік зауважив, що команда «Волинь–Університет–ОДЮСШ» золотими літерами вписана в історію профільного факультету. Він подякував спортсменкам і тренерам за високі спортивні результати. «Викладачі факультету та наша інфраструктура – у вашому розпорядженні, щоб процес тренування був максимально комфортним», – зазначив Василь Пантік.

вол

Наставник команди розповів про її титули та досягнення, познайомив присутніх зі спортсменками, які грають за національну та молодіжні збірні. Уже цими вихідними «Волинь–Університет–ОДЮСШ» стартує у чемпіонаті: 2-го жовтня волинянки зіграють виїзний поєдинок у Рівному.

 

Відділ інформаційної політики

94 переглядів