4 квітня на юридичному факультеті відбувся ХV обласний турнір юних правознавців. На заході були присутні проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, декан юридичного факультету Антон Демчук, науковці. Турнір організовувала Волинська обласна Мала академія наук.
Із вітальним словом виступила проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, яка побажала учасникам дійства наснаги та натхнення для майбутніх звершень. Декан факультету Антон Демчук пригадав свою участь у турнірах, коли сам був учнем, і змотивував усіх до перемоги: «Сьогодні ви маєте можливість попрацювати в командах і відчути живу атмосферу турніру, адже ви давно працювали у дистанційному форматі. Це справді робота команди і ми сьогодні побачимо, як ви справитеся з цим. Ви не повинні в жодному разі розчаровуватись, якщо програєте. Це ваша спроба колективної роботи та безцінний досвід».
У турнірі брали участь вісім команд: із Замшанівського ліцею, Луцька, Ковеля, ліцею № 27, Любомля, Нововолинська, смт Ратне та смт Торчин.
Олена ЄМЕЦЬ
Фото: Олександр ПІЛЮК