![сертифікати](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-08/IMG_2165.jpg?itok=gsDanmb6)
18 серпня на базі медичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся екзамен, який став логічним завершенням трьохмісячного курсу спеціалізації лікарів з напрямку "Організації та управління охорони здоров'я".
Екзамен приймала об'єктивна та професійна комісія, яка складалась з очільника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Юрія Легкодуха, завідувачки відділу моніторингу та реагування на небезпеки ДУ Волинський Окружний ЦКПХ МОЗ Людмила Тимощук, медичного директора з хірургічної допомоги Волинської обласної клінічної лікарні Миколи Галея, завідувача кафедри клінічної медицини ВНУ ім. Лесі Українки, Вадима Ульянова, проректора з науково-педагогiчної роботи та iнновацiй ВНУ ім. Лесі Українки.
![В Університеті вручили сертифікати лікарям](/sites/default/files/inline-images/IMG_2142.jpg)
Всі слухачі курсів вдало подали іспит та отримали сертифікати, що підтверджують їхню нову спеціалізацію з рук ректора Волинського національного університету імені Лесі Українки професора Анатолія Цьося. Бажаємо їм нових звершень та досягнень на їх професійному шляху.
![В Університеті вручили сертифікати лікарям](/sites/default/files/inline-images/IMG_2159.jpg)
![В Університеті вручили сертифікати лікарям](/sites/default/files/inline-images/IMG_2162%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![В Університеті вручили сертифікати лікарям](/sites/default/files/inline-images/IMG_2129.jpg)
![В Університеті вручили сертифікати лікарям](/sites/default/files/inline-images/IMG_2131.jpg)
![В Університеті вручили сертифікати лікарям](/sites/default/files/inline-images/IMG_2132%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)