![історики](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-04/IMG_9702.jpg?itok=zKrRF6sN)
6 квітня відбувся історичний воркшоп, організований факультетом історії, політології та національної безпеки ВНУ імені Лесі Українки та Волинською обласною Малою академією наук.
Окрім Лесиних людей, у заході взяли участь учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Волинської та Рівненської областей. Воркшоп відвідали й представники адміністрації Університету – проректори Юрій Громик і Наталія Благовірна, помічниця ректора Тетяна Роспопа.
![історики](/sites/default/files/inline-images/IMG_9695.jpg)
Урочисту частину заходу модерував декан факультету історії, політології та національної безпеки Ярослав Ярош. «Нам приємно, що в Україні, зокрема на Волині, є люди, які цікавляться історією та створюють її. Ваші наукові праці в подальшому стануть підґрунтям для серйозних наукових робіт», – резюмував він, звертаючись до учнів.
![історики](/sites/default/files/inline-images/IMG_9704.jpg)
Проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик передав присутнім вітання від професора Анатолія Цьося, який перебував у робочій поїздці. Він побажав одинадцятикласникам вдало здати НМТ, а усім присутнім – отримати позитивні враження від заходу.
![історики](/sites/default/files/inline-images/IMG_9748_0.jpg)
Проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна зауважила, що сьогодні освіта як ніколи на часі. «Наша країна потребує освіченої молоді, яка готова до взаємодії. Історія – це не так про вчора, як про завтра», – заявила вона.
![історики](/sites/default/files/inline-images/IMG_9770.jpg)
Згодом відбулося нагородження юних науковців. Також для учасників заходу провели екскурсію підземеллями міста Луцька та тематичні воркшопи.
Відділ інформаційної політики