Жіноча команда «ОДЮСШ–Університет» візьме участь у першій лізі України. Презентація команди відбулася 29 вересня на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я.
Модерувала захід заступниця декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Ольга Іванюк. На дійстві були присутні гравчині команди, тренери, керівництво Університету, профільного факультету й обласної ДЮСШ.
«Мені приємно, що ми зараз відновлюємо нашу волейбольну команду. Віримо, що вона буде успішною», – резюмував ректор Анатолій Цьось. За його словами, Університет у всьому сприятиме команді. Анатолій Цьось подякував за співпрацю обласній ДЮШС й особисто директорові Дмитрові Піддубному.
Декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік запевнив, що профільний структурний підрозділ також підтримуватиме спортсменок: «Приємно, що ми створили команду, розвиватимемо її та спільно працюватимемо. Ви матимете все, що буде потрібно для якісного навчально-тренувального процесу».
Директор обласної ДЮСШ Дмитро Піддубний згадав про зустріч із ректором Анатолієм Цьосем, під час якої обговорили створення команди. «Місія відновити команду випала для нас в нелегкий час. Хочеться відновити прекрасні волейбольні традиції Волині», – резюмував він.
Тренерка Олена Алєксєєва подякувала всім присутнім за відродження команди: «Ми дівчат налаштовуємо на максимальну самовіддачу. Вони повинні грати з великим бажанням і завоювати своєю грою повагу й авторитет».
Проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна заявила, що перемоги спортсменів Університету – чудові приводи для промоції ВНУ імені Лесі Українки.
Завідувачка кафедри фітнесу та циклічних видів спорту Світлана Індика зауважила, що наші спортивні команди завжди серед найкращих. «Маю надію, що ви свою любов до спорту перетворите в професію і будете висококласними фахівцями», – звернулася вона до волейболісток.
Новостворена команда гратиме у першій лізі з волейболу. В чемпіонаті виступатимуть дев’ять команд. Перший тур відбудеться саме в Луцьку, в обласній ДЮСШ, 3–6 листопада.
На заході також були присутні волейболісти з чоловічої команди на чолі з тренером Олександром Радченком.
Відділ інформаційної політики