![фізра](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-02/IMG_2781.jpg?itok=5bpdveyd)
28 лютого на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я відбулася презентація форми чоловічої волейбольної команди.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_2768.jpg)
На заході були присутні спортсмени та тренер Олександр Радченко, доцент кафедри теорії спорту та фізичної культури. Окрім цього, на дійство завітали: очільник ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, директор Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік, заступники декана Віктор Романюк й Олена Іщук, викладачі та студенти факультету.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_2783.jpg)
«Я хотів би, щоб команда максимально тренувалася. Максимально сприятимемо вам, щоб ви мали можливість якісно тренуватися та здобувати якісну освіту. Буду щасливий, якщо ваша команда братиме активну участь у різних змаганнях і перемагатиме», – заявив ректор Анатолій Цьось.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_2784.jpg)
Володимир Захожий розповів, що, як і Анатолій Васильович, він навчався на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я. За його словами, Департамент молоді та спорту Луцької міської ради підтримуватиме волейбольну команду: «Час зараз дуже непростий, але наша міська рада завжди знаходить можливості підтримати студентський спорт. Форма – це лише перший крок нашої співпраці та підтримки».
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_2772.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_2795.jpg)
Проректор Наталія Благовірна побажала студентам перемагати та надавати чимало позитивних інформаційних приводів. Василь Пантік заявив, що приділяється багато уваги впізнаваності та промоції факультету. «Наші унікальні студенти прославляють Університет в Україні та світі», – заявив він і перерахував здобутки спортсменів упродовж останнього часу.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_2814.jpg)
Нагадаємо, що нещодавно на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я презентували також футбольну та футзальну форми.
Відділ інформаційної політики
Фото: Дмитра Байди