В актовому залі головного корпусу Лесиного університету презентували фільм про відомий луцький гурт «ФлайzZza». Захід відбувся 23 березня в межах тижня факультету культури і мистецтв.
На дійстві були присутні учасники гурту і режисер стрічки Тарас Сватула, декан факультету культури і мистецтв Віталій Охманюк, викладачі та студенти. «Ідея фільму з’явилася через те, що самому гурту виповнилося 20 років: він заснований 2000-го. Відповідно, була нагода підсумувати нашу діяльність. Ми виграли грант від Українського культурного фонду, завдяки чому зробили три речі: відзняли фільм, відеокліп і провели онлайн-концерт», – поділився учасник гурту Андрій Тимчук.
У зйомках допомагав Тарас Славук – звукорежисер стрічки й за сумісництвом – викладач звукорежисури факультету культури і мистецтв: «Це мій перший досвід повнометражного фільму. Я брав участь як режисер переважно у зйомках музичних кліпів різного плану. Завжди можна краще, але як для дебюту, то нам вдалося виконати 80 % того, що було задумано».
Після перегляду фільму присутні ділилися своїми враженнями, мали змогу поспілкуватися з творцями та героями стрічки. Проєкт «ФлайzZza. Фільм» матиме продовження. Адже на 40-річчя гурту планують знімати другу частину стрічки, де розкажуть про пісенні альбоми, відеокліпи «ФлайzZza». Такими задумами поділилися творці фільму.
Відділ інформаційної політики