Перейти до основного вмісту
Суспільство

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулося засідання ради з молодіжної політики щодо проблематику тероризму, насилля та протидії таким явищам.

 

Під час засідання присутні заслухали доповідь фахівця з цивільного захисту відділу охорони праці та БЖД Ігоря Гончарова про те, як діяти у випадку, виявлня підозри у терористичній загрозі, повідомлення представників юридичного відділу про нормативно-правові акти, присвячені проблематиці тероризму та насиллю в усіх проявах, протидії терористичної загрози, формуванню нетерпимості до проявів тероризму та осіб з екстремістською ідеологією.

протидія тероризму

«Ми надіємося, що ця інформація нам ніколи не пригодиться, однак, щоб всі розуміли, як себе поводити в подібних ситуаціях. Насправді, зараз є дуже багато таких прикрих випадків, тому потрібно бути проінформованими і таким чином озброєними», - зазначила проректорка з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна.

протидія тероризму

Також члени ради молодіжної політики заслухали повідомлення фахівця відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяни Кулик про проведення в Україні Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». За словами доповідачки, в Україні кампанія триватиме з 25 листопада по 10 грудня, тому представникам факультетів та інститутів Університету потрібно долучитися до неї.

 

Після обговорення питань присутні на засіданні ухвалили інформацію про те, як діяти у випадку, якщо виявлено підозру у терористичній загрозі та вирішили поширити її на факультетах та інститутах.

 

Серед студентів проведуть роз’яснювальну роботу на цю тему та ознайомлять з нормативно-правовими актами, присвяченими проблематиці тероризму та насиллю в усіх проявах, протидії терористичної загрози, формуванню нетерпимості до проявів тероризму та осіб з екстремістською ідеологією.

 

Також студентський актив залучать до участі в Міжнародній кампанії «16  днів проти насильства»

 

Відділ зв'язків з громадськістю

111 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6