![шопка](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-12/IMG_2673.jpg?itok=Qk-eL55V)
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки розпочали новорічно-різдвяний період. Першим дійством, яке додало усім святкового настрою, стало відкриття різдвяної шопки. Захід відбувся у понеділок, 13 грудня.
Перед головним корпусом Університету розмістили святково прикрашені новорічними іграшками й ілюмінацією сосни та головний символ свята – різдвяну шопку, яка зображає віфлиємську стайню у ніч Різдва Христового. Шопка, що всередині застелена сіном, наповнена обов’язковими елементами – фігурками Ісуса Христа, Матері Божої – Діви Марії та святого Йосипа.
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2646.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2662.jpg)
На відкриття різдвяної інсталяції завітали ректор Анатолій Цьось, проректори, викладачі, настоятель храму Святої Софії – Премудрості Божої при ВНУ імені Лесі Українки, протоієрей Віктор Пушко, студенти, працівники Університету та лучани.
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2652.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2649.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2709.jpg)
«2021 рік був дуже хорошим. Ми маємо прекрасні результати по вступній кампанії, розумних студентів, які хочуть вчитися, реалізуємо програму подвійного диплома, упроваджуємо елементи дуальної форми здобуття освіти в навчальний процес, суттєво поліпшили нашу співпрацю з об’єднаними територіальними громадами. Надзвичайно приємно, що було реалізовано понад 20 різних проєктів і виграних тендерів. Ми багато працювали, а хто як працює, той так і відпочиває. Надзвичайно важливо, щоб ці свята були основою нашого корпоративного духу. Закликаю гарно відсвяткувати новорічно-різдвяні свята, бути здоровими, успішними, багатими, щоб наш Університет був прикладом і науки, й освіти, а також високої культури», – сказав ректор.
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2657.jpg)
Опісля студенти та працівники факультету культури і мистецтв привітали присутніх із прийдешніми святами колядками та новорічними піснями. Особливістю цьогорічного виступу було те, що у складі студентського ансамблю «Розмай» виступали студенти-іноземці з Китаю, які віншували усіх зі святами, співали колядки та щедрівки.
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2653.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2660.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2685.jpg)
Настоятель університетського храму подякував колядникам і побажав благословення усій університетській родині.
«Хай благословення Андрія Первозваного, яке він давав тисячу років тому нашій країні, нашому народу, супроводжує нас повсякчас», – сказав отець Віктор.
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2693.jpg)
На завершення заходу присутні радо фотографувалися біля різдвяної шопки.
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2645.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2673.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2671_0.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2682.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2672.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2685_0.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2688.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2690.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2701.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2714.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2721.jpg)
![відкриття](/sites/default/files/inline-images/IMG_2718.jpg)
Текст і фото Андрія ПЕТРУШКА,
відділ інформаційної політики