матч

6-го квітня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбувся футзальний матч, присвячений Міжнародному дню спорту на благо розвитку та миру. Захід проходив у спорткомплексі Університету.

На майданчик вийшли команди ректора ВНУ імені Лесі Українки й Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради. Команди на гру вивели очільники організацій – Анатолій Цьось та Володимир Захожий відповідно. Приємно, що підтримати футболістів прийшли і вболівальники, які емоційно реагували на ігрові моменти й підбадьорювали гравців.

матч

Захід розпочався зі спільного виконання Гімну України та вітального слова ректора Анатолія Цьося, який побажав усім міцного здоров’я та хорошої гри.

матч

Присутні мали можливість спостерігати за напруженим матчем з низкою цікавих моментів і голів.

Важливо, що суперники, окрім хороших футбольних навичок, демонстрували повагу один до одного, намагаючись не травмувати конкурентів.

матч

Після завершення матчу обидві команди отримали кубки.

матчматч

Фінальним акордом спортивного дійства стало спільне фото.

Відділ інформаційної політики

1 перегляд