![зустріч](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-08/IMG_2082.jpg?itok=l7_A_rPy)
Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось зустрівся із очільником групи з допоміжних послуг «USAID АГРО» Олександром Осовцем.
На зустрічі також були присутні доцент кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру Володимир Радзій та заступник декана географічного факультету з інформаційної, грантової та профорієнтаційної діяльності доцент Олександр Мельник.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_2083.jpg)
Під час зустрічі присутні обговорили можливі варіанти співпраці навчального закладу із представниками Програми USAID з аграрного і сільського розвитку.
Олександр Осовець зазначив, що науковці можуть брати участь в дослідницькій, аналітичній роботі, долучатися до розробки проектів, а представники програми можуть ділитися досвідом та напрацюваннями та долучатися до навчання студентів географічного факультету. Зокрема під час розмови Олександр Осовець передав для Університету навчальні матеріали та результати пілотних проектів з просторового планування розвитку громад, підтриманих Програмою USAID АГРО.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_2084.jpg)
Анатолій Цьось подякував Олександру Осовцю за надані матеріали та висловив сподівання, що співпраця буде продуктивною та взаємовигідною.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_2078.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_2080.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/IMG_2087.jpg)