Перейти до основного вмісту
вну

Відбулася зустріч представників міжнародного проєкту «Поланд Прайс» із ректором ВНУ імені Лесі Українки Анатолієм Цьосем, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Ларисою Засєкіною й проректором з навчально-виховної роботи та комунікації Наталією Благовірною.

Якоб Гурський розповів про проєкти «Поланд Прайс», «Х’юдж Тех» і «Самсунг інкубатор». Зокрема, що їхній задум із підтримки молодіжних ідей виріс із одного міста Жешува до трьох – уже згаданого Жешува, Любліна та Білостока. Нині студенти мають нагоду отримати 50 тисяч євро від Євросоюзу на втілення своїх ідей.

Безперечна гордість – локація «Квадрат», що виконує не лише навчальні функції, а й є місцем зустрічі молодих прогресивних людей. Там уже відбулося близько 500 майстер-класів із втілення в життя задумів. Окремо пан Гурський пишається напрямом «Самсунг інкубатор», де студентство приходить із ідеєю, а отримує підтримку, менторство, навчання та навіть істотну допомогу в пошуку інвесторів і бізнес-партнерів.

співпраця

Тепер же польський проєкт шукає партнерів в Україні, щоб втілювати і технічні задуми, й освітні програми.

«Будемо раді започаткувати співпрацю з українськими студентами. Хотіли б і тут впровадити “Самсунг інкубатор”. Вважаю, що Волинський національний університет імені Лесі Українки цілком відповідає рівню цього проєкту», – зазначив Якуб Гурський.

вну

Ректор нашого закладу Анатолій Цьось, зі свого боку, також зацікавився таким задумом: «Дуже дякуємо за пропозицію. Ми дуже зацікавлені у співпраці і будемо раді разом створити таке ідеальне середовище, де молоді люди зможуть сповна реалізувати свій потенціал».

вну

Сторони домовилися надалі провести кілька зустрічей і презентацій для детального узгодження реалізації цього потрібного проєкту.

 

Відділ інформаційної політики

95 переглядів