![філологи](/sites/default/files/styles/width_862/public/2024-04/photo_2024-04-17_19-32-29.jpg?itok=Zk3anmTE)
Атмосфера довірливої розмови панувала на зустрічі з письменницею Лесею Кічурою, яка завітала на факультет філології та журналістики 17 квітня 2024 року. Авторка поділилася таємницями творчості й успішного піару. Де шукати натхнення й джерела сюжетів, як презентовано сьогодні на книжковому ринку України видання для дітей, якою є специфіка співпраці з ілюстраторами, як надихають письменницю зустрічі з читачами, – ці та інші питання цікавили студентську аудиторію.
![філологи](/sites/default/files/inline-images/photo_2024-04-17_19-32-31.jpg)
![філологи](/sites/default/files/inline-images/photo_2024-04-17_19-31-49.jpg)
![філологи](/sites/default/files/inline-images/photo_2024-04-17_19-31-46.jpg)
Леся Кічура зауважила, що її любов до літератури родом із дитинства. Теплими були спогади про шкільну вчительку, яка підтримала її творчі спроби. Журналістська освіта й досвід роботи стали для письменниці добрим ґрунтом для організації видавничої справи. Усім заімпонував особистісний вимір творчої біографії Лесі Кічури.
![філологи](/sites/default/files/inline-images/photo_2024-04-17_19-31-38.jpg)
![філологи](/sites/default/files/inline-images/photo_2024-04-17_19-31-32.jpg)
![філологи](/sites/default/files/inline-images/photo_2024-04-17_19-31-28.jpg)
Студенти спеціальності 014 Середня освіта. Українська мова та література. Світова література і наші гості, студенти факультету педагогічної освіти та соціальної роботи, ще довго ділилися враженнями…
Ольга ЯБЛОНСЬКА,
професор кафедри української літератури