Перейти до основного вмісту

Свято наближається: біля Університету відкрили різдвяну шопку 

різдвяна шопка

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відкриттям різдвяної шопки розпочався новорічно-різдвяний період. 

Захід відбувся у п’ятницю, 18 грудня. 

Перед головним корпусом Університету розмістили святково прикрашені новорічними іграшками та ілюмінацією сосни й головний символ свята – різдвяну шопку, яка зображає вифлеємську стайню у ніч Різдва Христового. Шопка, що всередині застелена сіном, наповнена обов’язковими елементами – фігурками Ісуса Христа, Матері Божої – Діви Марії та святого Йосипа. 

різдвяна шопка

На відкриття різдвяної інсталяції завітали ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, викладачі, студенти, працівники Університету та лучани. 

різдвяна шопка

«2020 рік був цікавим і дуже неоднозначним. Карантинні обмеження, дистанційне навчання і багато інших речей, що викликають не зовсім позитивні емоції. Але разом із тим було дуже багато позитивного. Ми повернули назву “Волинський”, гідно представлені в рейтингах, стимулюємо навчально-наукову діяльність викладачів, зробили багато ремонтів і ще багато хороших справ. Рік минає і звичайно, хочеться у наступний рік забрати все хороше, а той баласт негативу лишити у старому. Шановні колеги, студенти, не зважаючи на всі проблеми, будьте щасливими, цінуйте кожну хвилину життя і радійте їй. Відкриття шопки – хороша традиція нашого Університету, яку потрібно продовжувати. Тож хай лунає коляда і розвивається наш Волинський національний університет імені Лесі Українки», – сказав у вітальному слові Анатолій Цьось.  

А студенти факультету культури і мистецтв привітали присутніх із прийдешніми святами колядками та новорічними піснями.  

різдвяна шопкаріздвяна шопкаріздвяна шопкаріздвяна шопкаріздвяна шопкаріздвяна шопка

На завершення заходу всі присутні сфотографувалися біля різдвяної шопки.  

різдвяна шопкаріздвяна шопка

Андрій ПЕТРУШКО,

відділ зв'язків з громадськістю

168 переглядів

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6