![сертифікати](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-07/IMG_9985.jpg?itok=OQnD3E2r)
Студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки отримали сертифікати про реалізацію навчання за програмою дуальної форми здобуття освіти в компанії InternetDevels. Сертифікати про закінчення навчання в компанії отримали 12 студентів спеціальностей 035 Філологія (Прикладна лінгвістика) та 122 Комп’ютерні науки.
На заході були присутні ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, завідувач кафедри прикладної лінгвістики Ірина Біскуб, декан факультету інформаційних технологій і математики Світлана Яцюк, очільник InternetDevels Віктор Левандовський, працівники компанії Олена Левандовська й Оксана Демчук, які взаємодіяли зі студентами.
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9948_0.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9939.jpg)
Молодь отримала сертифікати про успішну навчальну та виробничу діяльність у компанії, де вони перебували упродовж 2021–2022 н. р. У програму навчання з елементами дуальної форми здобуття освіти увійшли курси логіки, англомовної ІТ-термінології, ІТ-маркетингу, контент-маркетингу, проєктної діяльності.
Завідувач кафедри прикладної лінгвістики Ірина Біскуб подякувала від імені факультету іноземної філології InternetDevels за те, що впровадження дуальної форми здобуття освіти не зупинилося під час війни.
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9930_0.jpg)
Декан факультету інформаційних технологій і математики Світлана Яцюк зазначила, що наявність студентів, які пройшли навчання в цій компанії, – великий плюс для факультету та мотивація для інших.
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9942.jpg)
Ректор, зі свого боку, теж подякував представникам InternetDevels за співпрацю. «Дуже приємно, що компанія працює на освіту. Ми дали вам найкращих студентів, але й ви формуєте цих студентів і робите їх кращими. Щиро дякую за професійний підхід, за співпрацю з Університетом і допомогу. А студентам бажаю бути цілеспрямованими, впевненими в собі й тоді матимете хороші результати», – сказав Анатолій Васильович.
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9919.jpg)
Усі студенти успішно опанували навчальні курси, що відображено у сертифікатах, які вручили ректор Університету, професор Анатолій Цьось разом із Віктором Левандовським. Також молодь отримала подарунки від компанії.
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9932_0.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9988.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9927.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9914_0.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_0010_0.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_0002.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9922.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9924.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9938_0.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9982_0.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9992.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9994.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9985.jpg)
![сертифікати](/sites/default/files/inline-images/IMG_9991.jpg)
Відділ інформаційної політики