![математики](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-06/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-06-08_11-04-53-968.jpg?itok=m6SdmuGG)
Відбулося вручення відзнак студентам-математикам, котрі перемогли в конкурсі «Світ не знав, що він українець», присвяченого 130-річчю від дня народження Михайла Кравчука, який проходив за підтримки народного депутата України, професора Волинського національного університету імені Лесі Українки Ірини Констанкевич.
![математики](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-06-08_11-04-53-415.jpg)
Усі семеро студентів, які подали свої проєкти на конкурс, здобули призові місця, чим ми неймовірно пишаємося. Науковий керівник проєктів – доцент Ніна Падалко.
Для відзначення переможців завітали керівництво ВНУ імені Лесі Українки і Волинської обласної Малої академії наук. Проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик вручав університетські грамоти, а директор ВО МАН Тетяна Михалюк – дипломи.
Теплі й щирі слова лунали на адресу всіх студентів-математиків. Спасибі вам, шановні наставники, за небайдужість до наших здобувачів освіти. Миру і подальших перемог на освітній і науковій ниві. Радіємо за Лесиних людей!
Ніна ПАДАЛКО,
доцент кафедри теорії функцій
та методики навчання математики