![лекція](/sites/default/files/styles/width_862/public/2020-11/22.jpg?itok=HVhxcqUM)
3 листопада на факультеті інформаційних технологій і математики працівники Служби безпеки України у Волинській області прочитали лекцію для студентів І–ІІ курсів спеціальностей 125 «Кібербезпека», 122 «Комп’ютерні науки», 113 «Прикладна математика», 014 «Середня освіта. Інформатика».
Тема лекції стосувалася проявів гібридної війни. Лектори висвітлили поняття гібридних війн, їх основні елементи. Під час лекції були обговоренні актуальні проблеми забезпечення інформаційної безпеки держави в умовах гібридної війни. Розглянуто питання правил протидії гібридній агресії Російської Федерації проти України, форми та засоби ведення гібридної війни.
1 перегляд