Для формування правової культури учасників освітнього процесу 25 березня на факультеті педагогічної освіти та соціальної роботи відбулася зустріч студентів зі старшим інспектором відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Романом Токарем на тему «Кібершахрайство: як вберегтися».
У заході взяли участь студенти факультетів педагогічної освіти та соціальної роботи; фізичної культури, спорту та здоров’я та юридичного факультету.
Основна мета організації зустрічі – здійснення просвітницької роботи щодо небезпек утягування молоді до протиправної діяльності, пов’язаної з шахрайством.
Роман Токар цікаво та зрозуміло розповів студентам про всі ризики та небезпеки кіберпростору, ситуації шахрайства, співучасть у кримінальних правопорушеннях і відповідальність за них відповідно до Кримінального кодексу України. Фахівець докладно зупинився на практиці протидії найпоширенішим видам кіберзлочинів: кардингу, фітингу, вішингу, онлайн-шахрайству, протиправному контенту, рефайлінгу тощо.
У форматі невимушеної бесіди студенти активно ставили питання, долучалися до дискусії, розповідали про випадки шахрайства щодо них і їхніх знайомих.
Світлана ЧЕРНЕТА,
завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи