Перейти до основного вмісту
проект

13-го вересня стартував черговий етап проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту “Норвегія – Україна” в державну систему». У конференц-залі Університету зібралися організатори, викладачі й учасники проєкту.

Учасниками та гостями урочистої академії був ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна, в. о. начальника відділу у справах ветеранів у Волинській області Ігор Дрючан, директор ГО «Центр громадської освіти» Ольга Іванків.

Модерувала зустріч координатор проєкту, доцент Олена Івашко. Вона розповіла присутнім про особливості проєкту, до якого наш Університет доєднався 2014 року. Основа проєкту – професійна перепідготовка цільової групи за цивільними спеціальностями, їхнє працевлаштування та соціальна адаптація. Навчання триватиме впродовж трьох місяців. За цей час слухачі опановуватимуть спеціальність «Інформаційні системи та технології в малому бізнесі».

проект

Ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось розповів про наш заклад вищої освіти. «Те, що ви прийшли до Університету і хочете знати більше – дуже важливо для нашого суспільства і для вас. Дякую за те, що ви долучилися до проєкту. Він дає не лише знання, а й комунікацію, можливість дискутувати, висловити свій погляд», – заявив він.

проект

«Вітаю з новим етапом у вашому житті. Дякую за бажання вчитися та вдосконалюватися», – резюмувала директор ГО «Центр громадської освіти» Ольга Іванків.

В. о. начальника відділу у справах ветеранів у Волинській області Ігор Дрючан зауважив, що він також був учасником проєкту: «Усі викладачі відповідально ставляться до своїх обов’язків. Якщо ви захочете отримати певні знання – ви їх обов’язково отримаєте».

проект

Після офіційної частини дійства присутні обговорили організаційний складник навчання.

14-го вересня на базі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського відбулося відкриття чергового етапу проєкту для слухачів із Володимира-Волинського.

Традиційно про організаційні моменти, особливості проєкту розповідала доцент Олена Івашко, яка й модерувала захід. Привітати слухачів на церемонію завітали ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось і заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук.

проект

Першим до слова запросили ректора Університету Анатолія Цьося. Він вручив директорові Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Миколі Савельєву Золотий нагрудний знак ВНУ імені Лесі Українки. Окрім цього, Анатолій Цьось розповів присутнім про розвиток Університету й побажав учасникам проєкту отримати цінні знання та навички.

Заступник міського голови Ярослав Матвійчук подякував ректорові Анатолієві Цьосю за розвиток освіти на Волині й відзначив високий науковий рівень ВНУ імені Лесі Українки. «Бажаю здобути цінні знання, навчатися й освоювати сучасні технології», – заявив він, звертаючись до слухачів проєкту.

проект

Нагадаємо, що Волинський національний університет імені Лесі Українки спільно з ГО «Центр громадської освіти» за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації втретє розпочинають реалізацію проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту “Норвегія – Україна” в державну систему» за напрямом «Інформаційні технології в малому бізнесі». Проєкт фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії в партнерстві з норвезьким університетом NORD. Основа проєкту – професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці України; сприяння учасникам проєкту в соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

проектпроект

Виконавці навчальної частини проєкту – ВНУ імені Лесі Українки та норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проєкту. Після виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка Волинського національного університету імені Лесі Українки; спільний сертифікат університету NORD та ВНУ імені Лесі Українки; спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Відділ інформаційної політики

 

 

 

 

 

 

233 переглядів