![спорт](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-07/291686633_1976891619177868_5654156609691369668_n.jpg?itok=eWuElvVJ)
Студентки факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Олександра Мальчук і Дарина Пом’яновська представлятимуть Україну на світовій арені. Незабаром стартують 11-ті Всесвітні ігри–2022 в Бірмінгемі (штат Алабама, США).
Національна збірна команда України зі спортивної акробатики, у складі якої – спортсменки Університету, вже відправилася на навчально-тренувальні збори у Лас-Вегас, де проходять адаптацію до зміни поясу та готуються до змагань.
![спорт](/sites/default/files/inline-images/290967178_1976891615844535_5600357106162085196_n.jpg)
Зичимо нашій команді неодмінно вибороти перемогу! Вболіваємо за вас, дорогі наші!
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я
166 переглядів