![гімнасти](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-07/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-07-20_09-17-40-328.jpg?itok=sWGE6qT7)
Днями в Бірмінгемі (штат Алабама, США) завершилися 11-ті Всесвітні ігри – 2022, на яких Україна показала найкращий результат у своїй історії. Трійка луцьких дівчат (серед яких – двоє студенток факультету фізичної культури, спорту та здоров’я – Олександра Мальчук і Дарина Пом’яновська!) завоювали бронзову медаль у складі жіночої групи зі спортивної акробатики.
Вітаємо з перемогою, дорогі наші дівчата! Велика подяка Олені Крішпінович за титанічну працю тренера у підготовці спортсменок!
Факультет фізичної культури,
\спорту та здоров’я
210 переглядів