![дарина](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-07/295580033_724581905311366_5063706710328456279_n.jpg?itok=oBXUf4gb)
Збірна України з дзюдо успішно стартувала на Європейських університетських іграх, що проходять у польському містечку Лодзь. Другокурсниця факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Дарина Ляшук, яка входить до складу Студентської збірної України з дзюдо, завоювала бронзову нагороду у ваговій категорії 57 кг!
Вітаємо Дарину та її тренера Олександра Сікорського із вдалим виступом! Успіхів і нових перемог!
Факультет фізичної культури ,спорту та здоров’я
240 переглядів