![біатлон](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-01/VOLINSKI-BIATLONISTI-PIDSUMUVALI-2021-RIK-VISTUPAMI-NA-DVOKH-CHEMPIONATAKH__61d2e6230394c.jpg?itok=BO4MEALB)
Днями в с. Яворів Львівської області відбувся чемпіонат України серед юніорів і юніорок зі спринтерських гонок. Програма турніру була досить насичена, адже для спортсменів передбачено п’ять змагальних днів.
У гонці юніорів другокурсник факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Михайло Хміль показав неймовірний результат, виділившись швидкістю і більше ніж на хвилину перевершивши результати найближчих суперників. Наш спортсмен завоював заслужене золото!
![біатлон](/sites/default/files/inline-images/328255530_883358876144962_3114479945181001060_n.jpg)
Вітаємо Михайла із перемогою. Подальших тобі успіхів!
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я
199 переглядів