Перейти до основного вмісту
дуальна освіта

23 липня 2021 р. у навчальному центрі компанії InternetDevels відбулось вручення сертифікатів студентам спеціальності «Прикладна лінгвістика» Волинського національного університету імені Лесі Українки про реалізацію навчання за програмою дуальної освіти в компанії InternetDevels.

Тринадцять студентів першого та другого курсів отримали сертифікати про успішну навчальну та виробничу діяльність у компанії, де вони перебували упродовж 20202021 н. р. У програму навчання з елементами дуальної освіти увійшли курси логіки, англомовної ІТ термінології, ІТ маркетингу, контент маркетингу, проєктної діальності.

дуальна освіта

Усі студенти успішно опанували навчальні курси, що відображено у сертифікатах. Четверо найстаранніших студентів  запрошено на роботу у компанію, двоє з яких уже керують власними проєктами. Директор компанії Віктор Левандовський у своїй вітальній промові зауважив, що результати цієї нової форми навчання будуть усвідомлені молодими людьми у майбутньому. Ректор Університету професор Анатолій Цьось вручив подяки Віктору Левандовському, менторам Оксані Демчук та Олені Левандовській. Згодом відбулось вручення сертифікатів. Усі студенти отримали подарунки від компанії та від ректора Університету.

дуальна освіта

 

дуальна освіта

 

дуальна освіта

Важливим аспектом реалізації дуальної форми здобуття освіти на кафедрі прикладної лінгвістики є запрошення фахівців компанії до викладання курсів усім студентам спеціальності. Упродовж 20202021 н. р. Віктор Левандовський викладав курс «Основи ІТ маркетингу» студентам 1 курсу, а Олена Левандовська   курс «Контент маркетинг» магістрантам кафедри. Такий експеримент отримав надзвичайно позитивні відгуки студентів, і під час урочистої церемонії ухвалено рішення про продовження навчальної співпраці між кафедрою прикладної лінгвістики та компанією InternetDevels.

Студенти та викладачі кафедри висловлюють вдячність адміністрації Університету, ректорові Анатолію Цьосю, проректорові з навчальної роботи та рекрутації Юрію Громику та усім фахівцям компанії InternetDevels за організацію та підтримку функціонування проєкту дуальної освіти. Вже у вересні цього року нова група студентів прикладної лінгвістики розпочне дуальне навчання в одній з найуспішніших ІТ компаній регіону.

дуальна освіта

Ірина БІСКУБ, доктор філологічних наук, професор,

завідувач кафедри прикладної лінгвістики

 

173 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31