Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось і проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна побували на захисті кваліфікаційних магістерських робіт на факультеті культури та мистецтв.
Захист магістерських робіт студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» відбувся у понеділок, 25 січня. Свої дипломні роботи захищали 12 студентів денної та заочної форми здобуття освіти.
Очільник кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дмитро Авраменко розповів, що під час локдауну працівникам кафедри довелося видозмінити організацію навчального процесу та заліково-екзаменаційної сесії, щоб не порушити навчальний процес і діяти з дотриманням установлених карантинних норм.
![захист](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-01-26_10-54-53.jpg)
«У період локдауну кафедра образотворчого мистецтва та дизайну чудово адаптувалася до дистанційного захисту кваліфікаційних робіт, адже ми маємо дві спеціалізовані мультимедійні аудиторії з сенсорними екранами та проєктором. Це дає нам змогу проводити захист дипломних робіт без особистої присутності здобувача. Практика такого дистанційного захисту за наявних умов практично всесвітнього карантину цілком себе виправдовує», – сказав Дмитро Авраменко.
Також очільник кафедри зазначив, що студенти добре адаптовані до онлайн-умов і у них не виникало додаткових запитань до такого режиму роботи екзаменаційної комісії.
Відділ зв’язків із громадськістю