![філологія](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-05/7%20%281%29.jpg?itok=HkCtshA6)
Обов’язковий елемент професійної підготовки студентів факультету філології та журналістики – навчальна (психолого-педагогічна) практика з фаху, один із важливих компонентів формування загальних і фахових компетентностей майбутніх педагогів.
![філологія](/sites/default/files/inline-images/1%20%287%29_0.jpg)
![філологія](/sites/default/files/inline-images/2%20%285%29_2.jpg)
Практика відіграє важливу роль у становленні майбутнього спеціаліста, уможливлює формування професійних умінь і навичок організації освітнього процесу на уроці, особистісної готовності до роботи вчителем української мови та літератури, до виконання функцій класного керівника, проведення навчально-виховних заходів у сучасній школі, прагнення до безперервного пошуку, постійної творчості.
![філологія](/sites/default/files/inline-images/3%20%286%29_0.jpg)
![філологія](/sites/default/files/inline-images/4%20%285%29_0.jpg)
Упродовж другого семестру 2022/2023 навчального року студенти ІІІ курсу освітньо-професійної програми «Середня освіта. Українська мова та література. Світова література» проходили практику в комунальному закладі «Луцька ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області».
![філологія](/sites/default/files/inline-images/5%20%283%29.jpg)
![філологія](/sites/default/files/inline-images/8%20%281%29_0.jpg)
Практиканти продемонстрували сформованість професійних умінь, відповідальне ставлення до покладених на них обов’язків, уміння працювати з учнями, налагоджувати навчальну комунікацію, враховувати психологічні особливості школярів і мікроклімат у класі під час навчальної та виховної роботи, бути лідером в освітньому процесі.
Студенти поділилися своїми враженнями про навчальну (психолого-педагогічну) практику у відеозвітах.
Руслана ОМЕЛЬКОВЕЦЬ,
керівник практики,
кафедра історії та культури української мови
https://www.youtube.com/watch?v=c_CAE7y7Tsk